hook-829942_1920

Wybieramy Ateistę Roku!

Uwaga! Uwaga! Wybieramy Ateistę Roku! Pamiętam, jak rok temu wielu ateistów ciskało się, że wybór Ateisty Roku dokonywany jest w wąskim gronie organizatorów Dni Ateizmu. W tym roku umożliwiono nam wszystkim wzięcie udział w głosowaniu. Wybory zorganizowane przez Fundację im. Kazimierza Łyszczyńskiego niestety już się zakończyły, ale wciąż mamy szansę zagłosować w wyborach zorganizowanych przez Koalicję Ateistyczną. Serdecznie do tego namawiam, żeby później nie było marudzenia 🙂

KA dała nam możliwość oddania głosu na jednego z wymienionych kandydatów: Roberta Biedronia, Marię Czubaszek, Dorotę Wójcik, Jacka Jaśkowiaka, Joannę Senyszyn i Wandę Nowicką. Wystarczy kliknąć TUTAJ. Po zagłosowaniu dowiecie się, kto prowadzi.

Ciekawi jesteście, na kogo ja oddałam głos? Nie powiem ani słowa! No może jedno. Niemal zawsze, czy to w boksie, czy w piłce nożnej kibicuję słabszym, mniej znanym, tym, na których praktycznie nikt nie stawia. Tak wygrałam raz na wyścigach konnych 🙂 Ale kusiło mnie, aby zagłosować na kogoś, o kim byłam przekonana, że ma najwięcej głosów, i nie myliłam się. Zupełnie przez przypadek poznałam się z tą osobą i było to spotkanie niezapomniane. Śmialiśmy się podczas niego do łez. Okazuje się, że ludzie z pierwszych stron gazet, czy znani z tv, potrafią być skromni, przemili, wręcz uroczy. Wierzę, że mi wybaczy :-). Moim wyborem proszę się nie sugerować. Każda z tych osób zasługuje na uznanie, które właśnie możecie wyrazić.

Proszę nie lajkować, tylko wpisywać pod tekstem: „zagłosowałam”, lub „zagłosowałem”. A tych, którzy twierdzą, że to nie ma sensu, że woleliby zagłosować na kogoś innego, że ich to wcale nie obchodzi, proszę tym razem o zachowanie milczenia i wylanie swoich frustracji np. na portalu Fronda 😀 Skoro już ktoś zorganizował nam zabawę, to czemu nie mięlibyśmy wziąć w niej udziału? W końcu taka forma głosowania to ukłon w stronę internautów. Warto to docenić.

Z góry dziękuję!

PS. Zależy mi na tym, bo byłam jedną z tych ciskających się ateistek. Fajnie byłoby pokazać organizatorom, że dopuszczenie nas klikaczy do głosu, ma sens 🙂

 

 

 

  • zdzich

    Zagłosowałem 😉