Nowa pigułka! Zanosi się na sensację

W 60 lat po wynalezieniu pigułki antykoncepcyjnej zanosi się na jeszcze większą sensację. Amerykańskie pisma medyczne informują, że naukowcy w Teksasie wynaleźli pastylki zmieniające orientację seksualną z heteroseksualnej na homoseksualną, ale – co się podkreśla – nie odwrotnie. Ze względu na prawa przyrody, rządzące fizjologią człowieka, zmiana w odwrotnym kierunku nigdy nie będzie możliwa.

Na razie sprawa nie jest nagłaśniana, bowiem medycy obawiają się zakazu wdrożenia wynalazku do masowej produkcji. Wiadomo jednak, że przygotowania idą pełną parą. Nie brak inwestorów liczących na wielkie zyski. Optymiści sądzą, że produkcji nie da się w żaden sposób powstrzymać. Szerokie zainteresowanie produkcją i dystrybucją pigułki płynie z wielu krajów. Idzie o inicjatywy legalne, jak i nielegalne.

Co to takiego, ta pigułka?

Nosi nazwę HOMOSEX, zmienia orientację seksualną z heteroseksualnej na homoseksualną, ale nie odwrotnie. Zmiana orientacji jest nieodwracalna. Kto łyknie tabletkę, zostanie osobą homoseksualną na zawsze.

Obecnie w kilku krajach homosex jest w stadium eksperymentalnym. Rozprowadzany jest przez internet wśród osób poddawanych następnie wnikliwej obserwacji. Wyniki są zadowalające. Ponad 96% objętych eksperymentem twierdzi, że po zmianie orientacji doznaje większej satysfakcji z życia seksualnego, niż wcześniej. Wiele kobiet twierdzi, że dopiero teraz mają prawdziwy orgazm.

Zagadnienia etyczne. W jednym z amerykańskich pism etycznych ukazał się pierwszy artykuł omawiający etyczne problemy związane ze stosowaniem homosexu. Autor rozważa zagadnienie z perspektywy wartości, jaką jest wolność wyboru. Nie ulega wątpliwości – pisze – że homosex zwiększa wolność wyboru: jesteś hetero, a jak chcesz, możesz być w pełni homoseksualny/homoseksualna.

Jest to jednak – zauważa autor – wolność jednostronna. Można zmienić się tylko w jedną stronę, ponadto bez możliwości powrotu. To poważne ograniczenia. Przydałaby się wolność wyboru w obie strony.

Amerykański etyk sądzi, że jednostronność i nieodwracalność zmiany ma oczywiste zalety.

Nieodwracalność – pisze – uczy ludzi odpowiedzialności za swoje czyny, za siebie. Zrobisz coś, to wiedz, że często nie da się tego odkręcić.

Zaś jednostronność uczy pokory. Nie wszystkie wybory są w zasięgu ręki, nie wszystkie opcje są możliwe.

Polska. Wieść o wynalezieniu homosexu wzbudziła w Polsce niepokój i kontrowersje wśród decydentów. Jedni spodziewają się, że być może w końcu zmniejszy się przeludnienie naszego globu. Ale nie brak apokaliptyków: „Jak wszyscy przejdą na homoseksualizm, ludzkość zaniknie” – mówią.

Często słychać obawy, że Polska się wyludni. Arcybiskup metropolita krakowski jest przekonany, że tęczowa zaraza opanuje nasze dusze, umysły, serca i inne części ciała.

Optymiści mówią, że nie będzie tak źle, że trzeba wierzyć w ludzkość i Polaków. Opatrzność czuwa. Ale tak naprawdę, to nikt nie wie, co będzie. – Alvert Jann.

PS. Polecam artykuł „Afera z doktoratem na Uniwersytecie Kardynała Wyszyńskiego”https://polskiateista.pl/cwiceniezateizmu/afera-doktoratem-uniwersytecie-kardynala-wyszynskiego/

………………………………………………………………………

Alvert Jann: Blog „Ćwiczenia z ateizmu”https://polskiateista.pl/aktualnosci/blogi-2/cwiczenia-z-ateizmu/

Nauka nie wyjaśnia wszystkiego, religia nic nie wyjaśnia.

Na blogu znajduje się ponad 70 artykułów.

………………………………………………………………………