4 stówy piechotą nie chodzi…

Drodzy sympatycy PIS!
Wiem, że jesteście wkurzeni sprawą łapówki dla Grodzkiego w oszałamiającej wysokości… 4 groszy, ale proszę Was, nie wpadajcie w panikę! Nie ma co chować się po kątach i unikać tematu – przecież Wasza aktywność na forach jest bezcenna! Dlaczego tak ważna, to objaśnię na koniec, najpierw pochylmy się nad tematem łapówki spokojnie i z logiką pod rękę…
No i co z tego, że 4 grosze? – brał czy nie brał? No wziął! Pomyślcie – jak ktoś wisi bankowi  4 grosze, to jak sądzicie, bank mu je daruje? Nigdy w życiu! Te niespłacane 4 grosze przez dekadę urośnie do zawrotnej sumy, którą trzeba ostatecznie spłacić. Zatem dług nie przestaje być długiem, niezależnie od jego wysokości! Tak samo (tfu!) BRANIE!!! Niech Was nie peszy ta niezbyt wysoka suma – łapówka, to łapówka i nic w definicji nie ma o jej wymaganej wysokości. Cztery grosze, czy cztery stówy (stosujcie raczej to ostatnie) – nieważne, ważne, że WZIĄŁ!
Teraz  możecie już z godnością wrócić do klawiatur by spuścić kodziarzom łomot, ale zanim zaczniecie, pozwólcie na jeszcze kilka podpowiedzi  – zebrałem je w punktach dla łatwiejszego ogarnięcia

1. Pamiętacie teorię totalnych o tym, jak to niby na Kremlu piszą cały hejt, który wylewamy pracowicie na forach? No więc lipa – skoro Ruskie mają tam takich tęgie mózgi (sami totalniacy tak twierdzą) to przecież nie przeoczyliby tak ważnego szczegółu, jak daty denominacji!  Wykorzystajcie tę uwagę w postach, gdzie totalniacy bredzą jakoby to Putin nam wszystko podsuwał – to ich powinno zbić z pantałyku!

2. Nie ma lekarzy, którzy nie biorą! Wiemy, bo przecież sami dajemy i nikt nie odmówił – prawda? Możecie walić w lekarzy, ile wlezie – jako człowiek dobrze poinformowany zdradzę, że ta grupa zawodowa będzie zapewne kolejną do zakopania (o ile wcześniej nie zastrajkują nauczyciele), tuż po tym, jak poradzimy sobie z sędziami. Warto więc już zrobić dobry grunt pod te przyszłe wykopki…

3. Dowody na branie łapówek przez Grodzkiego? Ależ oczywiście! Poniżej wklejam zdjątko, które mówi wszystko – 51% badanych w ankiecie TVP uważa, że Grodzki brał! Czy teraz rozumiesz, jak ważne być nie siedział cicho i nie wyciszał telefonu? A nuż zadzwoni ankieter, a ty swoją nieobecnością zakłamiesz wygląd rzeczywistości… Poniał?

No to alleluja i do przodu! Grzać klawiatury i gonić lewaków, kodziarzy i totalniaków!

 

Leomo

Poradnik pisiora – Cóżeś mi Banaś uczynił, tym niezniknieniem swoim…

Drogi Sympatyku PIS, mój wierny słuchaczu i druhu!
Tak: wiem, jaki jesteś zdezorientowany i wściekły – tyle gadania o krysztale, tyle cudnych zdjęć, tyle flekowania totalnych, a tu taki klops… No cóż, to nie jest łatwa sprawa, ale zanim złapiemy Banasia za rogi, zajmijmy się najpierw łatwiejszymi tematami.

Nasz Mateusz na klimatycznym wygrał! Nie tylko wygrał – on wszystkich ograł!!! No chyba to rozumiesz drogi sympatyku PIS? Na 27 państw UE tylko my UZYSKALIŚMY ZWOLNIENIE!!! Czujesz to? Ojej – że co? Że nie będzie kasy? A na cholerę nam ona? Chyba jednak nie rozumiesz… Pomyśl – co z tego, że dostalibyśmy tę kasę?  Nie wiesz, jak u nas jest? Masę cwaniaków z lepkimi rękami no i złodziejska platforma, która przecież wciąż jeszcze nie siedzi w więzieniach – rozkradliby połowę, albo i więcej.  Potem jeszcze kupa złodziejskich pośredników i cała masa nikomu niepotrzebnej roboty. Dlaczego niepotrzebnej? Już wyjaśniam – wszystkie 27 państw UE i  tak będzie zasuwać przy klimacie i czyścić to powietrze – to jak uważasz, że ono się zatrzyma na granicy? No nie – wiatry przecież nie ustaną! My dostaniemy ich świeżego, powietrza a u nich rozwieje się nasz smog! Efekt? Co najmniej 26 razy lepsze powietrze u nas a u nich tylko 1/26 gorsze! Może orłem z matmy nie byłem, ale tak jakoś mi wychodzi… I to bez kiwnięcia palcem!!! Czyż nie genialnie to sobie Mateusz obmyślił?

Lećmy dalej – kasta sędziowska.
Owszem, robimy to, odpalamy na nich atomówkę! Sejm właśnie przepycha ustawę, że ani pisną. Że zamach na demokrację?! No daj spokój, chyba się totalnych naczytałeś… Nie wolno ci zapominać – kasta sędziowska, czyli politykierstwo, głębokie związki z komuną i sitwa, której ubzdurało się być NIEZAWISŁĄ! Ponadto wiesz przecież, że wielu z nich było wybieranych jeszcze  przez komuchów z Rady Państwa…  Oj tam Piotrowicz, oj tam Przyłębska – a o wyjątkach potwierdzających regułę słyszałeś? No to co się łamiesz? Poza tym jeden z nich UKRADŁ WIERTARKĘ! Czy naprawdę trzeba jeszcze coś pisać? Do piekła z nimi!

Ok – to pozostał Banaś. Tu muszę się do czegoś ci przyznać, drogi sympatyku PIS – po prostu nie wiem. Nie umiem tego wytłumaczyć i zdarza mi się to bodaj po raz pierwszy. A skoro ja nie umiem, to skąd masz umieć ty, drogi sympatyku PIS? Jednak pozwól, że choć zdradzę swoje przemyślenia. No cóż, widzę dwie możliwości. Pierwsza jest taka –  Jarosław się pomylił. Wiem, jak strasznie i bluźnierczo to brzmi, ale zastanówmy się – czy ta jedna pomyłka powoduje, że nie jest już największym i najinteligentniejszym politykiem na planecie? Serio? Po tym wszystkim, co z krajem zrobił? (edit – miało być „dla kraju” pomyliłem się). Ja jednak stawiam na drugą możliwość. Banaś to fragment większego planu, tak doskonałego, że nie umiemy go ogarnąć i zrozumieć. Banaś jest do czegoś potrzebny!  Dlatego moja rada jest taka – po prostu nie reagujcie na zaczepki totalnych. Niech sobie totalni kpią, niech wam podsuwają wasze wpisy o kryształowym Marianie…. W końcu kto wie, czy on jeszcze nie będzie znów kryształowy? Niezbadane są wyroki Jarosława. Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni!
Tak więc kończę drogi sympatyku PIS – głowa do góry i alleluja. Nie ustawajmy i gońmy tych lewaków hen!

Leomo