Polityka depopulacyjna Morawieckiego – patriotyczne wymieranie – obywatelskim obowiązkiem ustawowym

Dzielimy się pieniędzmi z seniorami – chwalił się premier Mateusz Morawiecki w sobotę we Wrocławiu. Rząd stanie na rzęsach, żeby wypłacić 13. emeryturę. Ale o tym, że nie chce już dopłacać do darmowych leków dla osób po 75. roku życia, premier nie wspomniał ani słowem.

 

Nie wspomniał też o wielu innych ciekawych pomysłach polityki depopulacyjnej

No i czego nie rozumiecie? Przecież nie chcieliście pracować do śmierci jak za PO-PSL, wybraliście sobie PiS żeby obniżył wiek emerytalny, to teraz będziecie umierać zanim skończycie pracować, bo nie będzie ani szpitali, ani lekarzy, ani pielęgniarek, ani leków… za to będzie 13 emerytura uskrobana z obniżenia waloryzacji. A jak jeszcze czegoś nie rozumiecie to powiem tak – nie po to tyle się gada o patriotyzmie, żebyście żyli dłużej niż ustawa przewiduje, a przewiduje wasze zejście zanim osiągniecie obniżony wiek emerytalny. Ergo – każdy przyzwoity Polak i patriota schodzi z tego świata najpóźniej trzeciego dnia po przekroczeniu wieku emerytalnego. No. To już teraz wiecie wszystko co powinniście wiedzieć.

PS. NFZ świeci pustkami, dług szpitali osiągnął rekordową wysokość i będzie rósł w rekordowym tempie, ale to już nie jest wasz problem, bo was już nie przewiduje się, zwłaszcza tych po 75 roku życia – no żeż ile można!

GW Ucierpią najciężej chorzy