Terror farmaceutyczny! Przyznali się do zamachu!

 

Ta reklama kłamie. Wiele reklam kłamie. Wiemy o tym nie od dziś. Ale od dziś wiemy dodatkowo, że nie tylko nie decydujemy gdzie , ale czy w ogóle odbierzemy naszą przesyłkę… A zawdzięczamy to przymierzu sekty Ordo Iuris z władzami RP.

poczta2

Terror farmaceutyczny dotknął Pocztę Polską – do odbiorców nie dotarła ani jedna przesyłka z Ella-one. Kilka dni po tym jak ta wiadomość obiegła serwisy informacyjne, do zamachu na wolny rynek przyznało się ugrupowanie skrajnie prawicowe, będące agendą charyzmatycznej organizacji z Ameryki Łacińskiej, czyli Ordo Iuris we własnej osobie.

ordo iuris

Działało wspólnie i za porozumieniem z władzami RP. Pytanie- czy terroryzm władzy, legalnie wybranej w wyborach demokratycznych, to prymitywna arogancja, demonstracja siły i możliwości usadzania każdego niepoprawnego ignoranta, czy może dekompensacja nagromadzonych przez lata frustracji osobistych?

PHOTO: MACIEJ KULCZYNSKI / SE / EAST NEWS WROCLAW WICEPREZES PIS ZBIGNIEW ZIOBRO PRZYJECHAL DO WROCLAWIA BY POPRZEC KANDYDATA NA PREZYDENTA POSLA DAWIDA JACKIEWICZA PRZYJECHAL W ASYSCIE DWOCH OFICEROW BOR SAMOCHODEM BORU 16/11/2010

Odnotowane, zapamiętane, będzie rozliczone wcześniej czy później i raczej nie będziemy czekać na wolę polityczną, bo wiemy doskonale z doświadczenia, że ta drepta na samym końcu ciągu technologicznego obecnej polityki wewnętrznej. Mamy już zimę, ale nie wydaje mi się, żebyśmy musieli poddawać się terroryzmowi państwowemu… Jak sądzicie?

sprawiedliwość2

 

Kim są Ordo Iuris

To bardzo dobry materiał filmowy, który tłumaczy czym jest Ordo Iuris i dlaczego to niebezpieczna sekta…

Lepiej wiedzieć niż domyślać się i insynuować…

Polecam, każdemu kto nie obawia się prawdy i jest na nią otwarty.