Wiecie z czego chcą zapłacić za „niewybory 10 maja”? Nocna zmiana PIS 22.07.20 znowu nas okradła.

Powiem bardzo brzydko – kurwa jego mać! Wiecie z czego chcą zapłacić za „niewybory 10 maja”?

Nie wiecie?  – to czytajcie …

Nie mam siły komentować, więc tylko powiem, że ukraść pieniądze jednemu z najbardziej niedofinansowanych sektorów państwa to wyjątkowe skurwysyństwo.

Nie zakręcić kurka kościołowi, płacić setki milionów dla IPN-u, czy przeznaczać 50 mln na kolejną szczujnię medialną księdza katolickiego i to z funduszu dla ofiar przestępstw, oraz dziesiątki i setki milionów przeznaczać tylko na propagandę i utrzymanie władzy dla władzy….to rozbój w biały dzień; to pozbawianie nas usług publicznych- edukacji, ochrony zdrowia, dostępu do kultury, opieki społecznej itd….

Usiedli w nocy i sobie uchwalili kolejną podstawę pod złodziejstwo. Dziś w nocy. Co za bandytyzm!!!

 

 

 

Z pieniędzy na walkę z koronawirusem będą spłacone koszty wyborów korespondencyjnych, które miały się odbyć 10 maja. Taką poprawkę przegłosowali w nocy posłowie PiS.

W nocy z 21 na 22 lipca sejmowa komisja zdrowia przez kilkanaście godzin pracowała nad poprawkami do kwietniowej ustawy o „szczególnych instrumentach wsparcia w związku z epidemią COVID-19”. Przed północą w projekcie pojawił się zapis (art. 117 a) wskazujący, kto ma pokryć koszty wyborów korespondencyjnych z 10 maja.

Za „niewybory” zapłacimy z pieniędzy na ochronę zdrowia i likwidację skutków epidemii koronawirusa.

ŻRÓDŁO

kuna2020kraków